לשאלות צרו קשר בטלפון: 050-6845405
                                050-7791091


חיפוש מוצר:
 
לקוחות מובחרים
 
4 מצלמות אבטחה כולל התקנה החל מ-3500ש"ח

אזעקה אלחוטית רק ב-1600 ש"ח

מערכות אינטרקום מתקדמות במחירי מבצע ....

!!!!חדש!!!!מערכת לספירת קהל במבצע מטורף

קודן

קודן: להרגיש בטוחים

מחפשים דרך  טובה לשמור על בטיחותכם? קודן המותקן בבית או במשרד הוא אחת הדרכים היעילות ביותר להבטיח שתרגישו בטוחים. התקנת קודן איכותי מתבצעת על ידי קבלן חשמל מוסמך. התהליך אינו ארוך ואינו יקר במיוחד. חברות חשמל שונות מציעות שירותי הפעלת קודן וישנן סוגים רבים של קודן העשויים להתאים למטרות שלכם ולצרכים האישיים.

קודן - בחירת סוג והדגם המתאים

מאמר זה יתרכז בפרמטרים השונים על פיהם ניתן לבחון קודן זה או אחר ולהגיע להחלטה מהו הקודן שיתאים לכם. מובן כי כדאי מאוד להתייעץ עם איש מקצוע בתחום אשר יוכל להגיע אליכם לפגישה ולייעץ היכן כדאי להתקין את המערכת. הפרמטרים על פיהם תוכלו לבחון את סוג הקודן הם: מספר הקודים שניתן להטמיע במערכת, קיומו של לחצן הגנה פנימי למניעת התפרצות, אפשרות לקול צפצוף בזמן הקשה על הלחצנים, אפשרות לצפצוף בזמן הפעלת הממסרים, ונקודה אחרונה: צבע קודן.

קודן - אפשרויות התקנה והעיצובים

קודן מגיע בדרך כלל במספר צבעים כמו כסף, לבן, או ברונזה. לצבע אין כמובן חשיבות מעבר לנושא העיצוב והמראה. ישנם קודנים המאפשרים כמו כן התקנה המתאימה לפתיחת דלת אשר יש לה מנעול חשמלי או התקנת קודן כהוספה למערכת האינטרקום הקיימת. חברת מערכות מתח מציעה התקנת סוגם רבים של קודנים לכל צורך ומטרה. בחברה פועלים חשמלאים מקצועיים ומסמכים אשר ישמחו להגיש עזרה בכל מצב , וכן לייעץ אודות הטיפול המיטבי בבעיה.

קודן - איפה ניתן להשיג

אתם מוזמנים ליצור קשר עם החברה באופן ישיר ולהזמין חשמלאי מומחה להתייעצות. החברה פעילה בתחומים נוספים כמו התקנת מצלמות נסתרות , מערכות אינטרקום משוכללות, ניהול פרויקטים חשמל מורכבים בבית או במשרד ועוד. גם מחירי חברת מערכות מתח הינם תחרותיים. להצעת מחיר התקשרו לנציגי החברה. מומלץ.

אדור 5
אדור 5
CL-8
CL-8
PK-11
PK-11
PK-12
PK-12
C-90
C-90
CL-80
CL-80
CP-90
CP-90
PK7
PK7

הקודם   1   הבא

קודן

אדור 5

קודן משולב כרטיסי קרבה

ניתן להפעלה ע"י קוד או כרטיס קירבה או שילוב של שניהם

פאנל מתכתי מוגן מים כולל תאורה כחולה

מחיר המוצר לא כולל מע"מ 850 ₪

מחיר המוצר כולל מע"מ 1003 ₪

** המחירים כוללים התקנה **

 כתובת IP שלך: 34.229.151.87

mthsystems@gmail.com מתח מערכות, טלפקס: 077-5616557, נייד: 050-6845405 מייל
מתח מערכות |אודות |מוצרים |פרופיל חברה |טיפים ומאמרים |אזורי שירות |צור קשר. נט-סטייל אתרים בע"מ - בניית אתרים, פרסום בגוגל, קידום אתרים בגוגל
מתח מערכות מעניקה מגוון שירותי מיגון הבית ועבודות חשמל לקהל לקוחותיה. באתר זה תוכלו לקרוא, בין השאר, על אינטרקום מצלמה, התקנת אינטרקום, התקנת מצלמות אבטחה, תיקון אינטרקום, אזעקה אלחוטית, אזעקה, פלייסטיישן 3 , אזעקה לבית, עבודות חשמל , מצלמות אבטחה, חשמלאים, חשמלאי מוסמך, קבלן חשמל, קודן, אינטרקום, מצלמת אבטחה, מצלמות נסתרות, ספירת קהל, אזעקות, מצלמות אבטחה ip.
Copyright © 2001-2019 Net-style. All rights reserved.