לשאלות צרו קשר בטלפון: 050-6845405
                                050-7791091


חיפוש מוצר:
 
לקוחות מובחרים
 
4 מצלמות אבטחה כולל התקנה החל מ-3500ש"ח

אזעקה אלחוטית רק ב-1600 ש"ח

מערכות אינטרקום מתקדמות במחירי מבצע ....

!!!!חדש!!!!מערכת לספירת קהל במבצע מטורף

מצלמות אבטחה

מצלמות אבטחה: השקט הנפשי שלכם

מצלמות שונות לאבטחה ומיגון הן מוצר מבוקש בימינו הם בבתים פרטיים והן במשרדים. מטרות מצלמות אבטחה הן רבות ושונות. בבתים פרטיים מקובל להתקין מצלמות אבטחה בעיקר עם הכנסתה של מטפלת חדשה לטיפול בתינוק או בילדים. הסיפורים הרבים, חלקם מתועדים בעיתונות או בטלוויזיה, על מטפלת חדשה לילדים אשר התגלתה כאדם שלילי, גורמים להורים רבים לרוץ אל חנויות החשמל או אל קבלני החשמל בחיפושים אחר מצלמות אבטחה משוכללות אשר יעניקו להם שקט נפשי. תינוקות רכים או ילדים קטנים הינם חסרי אונים כידוע, וקיומן של מצלמות אבטחה מספק להורים שקט רב.

חלק מן ההורים מדווחים כי הם דווקא מעדיפים לשתף את המטפלת בקיומה של מצלמת אבטחה על מנת שתישמר ולא תחרוג מההתנהגות הראויה. גורם זר בבית דורש השגחה מיוחדת, כזו מצלמות אבטחה יכולות לספק באופן מושלם. מחקרים רבים מעלים כי הורים לילדים רכים חשים ביטחון ושקט נפשי עם התקנתן של מצלמות אבטחה לבית. מצלמות אבטחה למשרד הן חיוניות בבתי עסק ובמשרדים רבים המעוניינים לשמור על בטיחות נכסיהן או על סודיות רבה.

סוגים של מצלמות אבטחה

מצלמות אבטחה המותקנות במשרדים מאפשרות ביטחון רב ושליטה נקודתית על כל גורם הנכנס למשרד. מטבע הדברים, מבקרים רבים ואורחים לא מוכרים נכנסים למשרד ועלולים לרגל או להפיץ מידע שלא לצורך. מצלמות אבטחה מאפשרות אינדיקציה על הנכנסים ועל מעשיהם במסגרת המשרד.  ההבדל בין מצלמות אבטחה שונות מתבטא בעיקר בצורך להזיז את המצלמות . מצלמות אבטחה אלחוטיות יהיו בחירה נכונה כאשר יש צורך להזיז את המצלמה למקומות שונים או במקומות בהם אין חיבור קבוע לחשמל.

אם אתם מעוניינים להתקין מצלמות אבטחה לבית או למשרד, כדאי ליצור קשר עם חברה בתחום וקודם כל להתייעץ על סוג המצלמות ומיקומן. חברה איכותית המשווקת ומתקינה מצלמות אבטחה לבית או לכל מקום אחר בו תחפצו בשקט נפשי, היא חברת מערכות מתח. לחברה ניסיון עשיר בהתקנת כל סוגי מצלמות אבטחה לבית ולמשרד, ותוכלו לשאול כל שאלה המטרידה אתכם בתחום.

מצלמות אבטחה - מתח מערכות שירות מקצועיות ואמינות

מומלץ לקבוע עם נציגי חברת מערכות מתח מועד לפגישה אישית על מנת שתוכלו להתעמק בסוגי המצלמות השונים  ובעלויות התקנתן, על פי סדר גודל תקציבכם. בחברת מערכות מתח אנשי מקצוע מעולים אשר מנוסים היטב בסוגים שונים של התקנות המתאימות לבתים ולמשרדים בעלי צרכים שונים ומגוונים. מומלץ לגלוש לאתר חברת מערכות מתח ולהתרשם מן המגוון הגדול של המצלמות והמערכות המשוכללות.

 
DVR

 
מצלמות נסתרות

 
מערכות מושלמות

 
כרטיסי DVR

 
מצלמות אינפרא

 
מצלמות ip

 
מצלמות כיפה

 
מצלמות גוף

 
שונות

 

כתובת IP שלך: 34.229.151.87

mthsystems@gmail.com מתח מערכות, טלפקס: 077-5616557, נייד: 050-6845405 מייל
מתח מערכות |אודות |מוצרים |פרופיל חברה |טיפים ומאמרים |אזורי שירות |צור קשר. נט-סטייל אתרים בע"מ - בניית אתרים, פרסום בגוגל, קידום אתרים בגוגל
מתח מערכות מעניקה מגוון שירותי מיגון הבית ועבודות חשמל לקהל לקוחותיה. באתר זה תוכלו לקרוא, בין השאר, על אינטרקום מצלמה, התקנת אינטרקום, התקנת מצלמות אבטחה, תיקון אינטרקום, אזעקה אלחוטית, אזעקה, פלייסטיישן 3 , אזעקה לבית, עבודות חשמל , מצלמות אבטחה, חשמלאים, חשמלאי מוסמך, קבלן חשמל, קודן, אינטרקום, מצלמת אבטחה, מצלמות נסתרות, ספירת קהל, אזעקות, מצלמות אבטחה ip.
Copyright © 2001-2019 Net-style. All rights reserved.