לשאלות צרו קשר בטלפון: 050-6845405
                                050-7791091


חיפוש מוצר:
 
לקוחות מובחרים
 
4 מצלמות אבטחה כולל התקנה החל מ-3500ש"ח

אזעקה אלחוטית רק ב-1600 ש"ח

מערכות אינטרקום מתקדמות במחירי מבצע ....

!!!!חדש!!!!מערכת לספירת קהל במבצע מטורף

התקנת אינטרקום

התקנת אינטרקום: איזו מערכת מתאימה לך?

אילו מערכות אינטרקום קיימות בשוק? מה יתרונה של האחת על האחרת? ומי מוסמך לעבודות התקנת אינטרקום? על שאלות אלו ואחרות נענה במאמר זה אודות התקנת אינטרקום. קיימים מספר דגמים עיקריים בשוק של מערכות אינטרקום, הן לבית והן למשרד. התקנת אינטרקום כוללת מערכות אינטרקום לקווי טלפון למרכזיות או לאפרכסת. בבואכם לחפש מערכת אינטרקום, כדאי להזמין התקנת אינטרקום על ידי חברה מיומנת המתמחה בשפע הפתרונות הקיימים בשוק וזאת על מנת להשיג מערכת אינטרקום העונה במדויק על הצרכים שלכם.  התקנת אינטרקום היא מיומנות בפני עצמה, אך מעבר לכך יש משקל רב לשאלה איזו מערכת מומלצת עבורכם .

סוגים שונים של התקנת אינטרקום

אינטרקום שמתחבר לאפרכסת הייעודית, כזה המתחבר לקו הטלפון, או כזה המתחבר למרכזייה. האחרון בדרך כלל מיועד למשרדים ופחות לבתים או לדירות. את ההבדל העיקרי בין מערכות אינטרקום או בין התקנת אינטרקום ניתן להגדיר בצורת החיבור שבין הפאנל ליחידה הנמצאת בבית או במשרד. התקנת אינטרקום המתחבר לאפרכסת - הבסיסי מבין מערכות אינטרקום הקיימות. הפאנל מתחבר לאפרכסת ייעודית וכאשר מצלצלים באינטרקום,  יש  לפתוח את השער ע"י הלחצן על היחידה.

התקנת אינטרקום עם מתח מערכות

התקנת אינטרקום שהינו בחיבור לקו הטלפון - משלב מתאם לקו טלפון. כל מכשירי טלפון בבית מצלצלים בקול ייחודי, מה שמאפשר לשוחח עם האורחים ולפתוח הדלת ישירות מהטלפון. התקנת אינטרקום בעל חיבור למרכזיה - נפוץ בעיקר במשרדים להם מרכזיות . מתחבר כשלוחה למרכזיה ואפשר לפתוח את הדלת באופנים שונים, מכל שלוחה במרכזיה. חברת מתח מערכות מתמחה בעבודות התקנת אינטרקום על כל סוגיהן. בחברה מומחי אינטרקום המוכנים לתת פתרונות יעילים ומצוינים לכל צורך. מומלץ לפנות ישירות לחברה ולהתייעץ.

פאנל כולל שפורפרת וקודן
פאנל כולל שפורפרת וקודן
פאנל 2 לחצנים כולל 2 שפופרות וקודן
פאנל 2 לחצנים כולל 2 שפופרות וקודן
פאנל 2 לחצנים כולל 2 שפופרות
פאנל 2 לחצנים כולל 2 שפופרות
פאנל כולל שפורפרת
פאנל כולל שפורפרת
פאנל מהודר כולל שפורפרת וקודן
פאנל מהודר כולל שפורפרת וקודן
פאנל מהודר כולל שפורפרת
פאנל מהודר כולל שפורפרת

הקודם   1   הבא

התקנת

פאנל כולל שפורפרת וקודן

פנל תאדור מתכתי, אנטי ונדלי, מוגן מים,
כולל לחצן ושפורפרת אינטרקום
כולל קודן

מחיר המוצר לא כולל מע"מ 1600 ש"ח

מחיר המוצר כולל מע"מ 1888 ש"ח

** המחירים כוללים התקנה **כתובת IP שלך: 34.229.151.87

mthsystems@gmail.com מתח מערכות, טלפקס: 077-5616557, נייד: 050-6845405 מייל
מתח מערכות |אודות |מוצרים |פרופיל חברה |טיפים ומאמרים |אזורי שירות |צור קשר. נט-סטייל אתרים בע"מ - בניית אתרים, פרסום בגוגל, קידום אתרים בגוגל
מתח מערכות מעניקה מגוון שירותי מיגון הבית ועבודות חשמל לקהל לקוחותיה. באתר זה תוכלו לקרוא, בין השאר, על אינטרקום מצלמה, התקנת אינטרקום, התקנת מצלמות אבטחה, תיקון אינטרקום, אזעקה אלחוטית, אזעקה, פלייסטיישן 3 , אזעקה לבית, עבודות חשמל , מצלמות אבטחה, חשמלאים, חשמלאי מוסמך, קבלן חשמל, קודן, אינטרקום, מצלמת אבטחה, מצלמות נסתרות, ספירת קהל, אזעקות, מצלמות אבטחה ip.
Copyright © 2001-2019 Net-style. All rights reserved.