לשאלות צרו קשר בטלפון: 050-6845405
                                050-7791091


חיפוש מוצר:
 
לקוחות מובחרים
 
4 מצלמות אבטחה כולל התקנה החל מ-3500ש"ח

אזעקה אלחוטית רק ב-1600 ש"ח

מערכות אינטרקום מתקדמות במחירי מבצע ....

!!!!חדש!!!!מערכת לספירת קהל במבצע מטורף

אזעקות

אזעקות: להקדים תרופה למכה

סיפורם של מירי ומשה מכפר סבא דומה למקרים שמתרחשים במשפחות רבות. המשפחה תכננה להתקין אזעקה , אך מחוסר זמן לטפל בנושא דחתה את ההחלטה. עד שלילה אחד חדרו פורצים הביתה. למחרת מיד התקשרו הזוג למתקיני אזעקות, וכבר תוך יומיים הותקנה אזעקה בביתם. חברות אזעקות מכירות היטב את המקרים הללו, ובחברות רבות אומרים אנשי המקצוע כי חבל שלקוחות רבים מחכים למקרים כגון אלה במקום להקדים תרופה למכה ולהזמין התקנת אזעקות עוד טרם המקרים  של פריצות.

אזעקות - כיצד בוחרים ?

על שאלה זו לא קל לענות, כך מוסרים לנו במספר חברות מקצועיות אשר בדקנו. הסיבה היא כי כל אזעקה עונה על צרכים אחרים. אזעקות יש לבחון על פי הצרכים המסוימים האישיים של בני הבית, של מבנה הבית, גודלו, מספר הפתחים בבית, ועוד. את מקומן של אזעקות יש לקבוע על פי האזורים הרגישם בבית. לכן, נמסר מחברות התקנת אזעקות שונות, כדאי להזמין ייעוץ הביתה עוד טרם ההחלטה על מנת לבדוק היכן כדאי להתקין את האזעקה ואיזו אזעקה תענה על הצרכים.

אזעקות - סוגים ויתרונות

יש אזעקות אלחוטיות ויש אזעקות קוויות. היתרון של אזעקות אלחוטיות הוא שאין צורך בתשתית מיוחדת בבית על מנת להתקין אותן. יחד עם זאת מחירן של אזעקות אלחוטיות עולה בדרך כלל על מחירן של אלה הקוויות. אם ברצונכם לקבל ייעוץ מקצועי הולם ולהיות שקטים , אנו ממליצים כי תתייעצו עם חברת מערכות מתח. בחברה אנשי מקצוע בכירים מתחום אזעקות אשר ישמחו לענות בסבלנות על כל שאלה.  בהמשך, אם תרצו, תוכלו לקבל מהחברה רשימת ממליצים , לקוחות אשר קיבלו מהחברה טיפול מסור ומקצועי. אתם מוזמנים לגלוש לאתר החברה ולברר פרטים נוספים.

גלאי הצפה
גלאי הצפה
גלאי וילון
גלאי וילון
גלאי מתעלם מבעח
גלאי מתעלם מבעח
גלאי נפח
גלאי נפח
גלאי נפח חיצוני
גלאי נפח חיצוני
גלאי עשן
גלאי עשן
גלאי שבר זכוכית
גלאי שבר זכוכית
וילון חיצוני
וילון חיצוני
מגנט
מגנט

הקודם   1   הבא

אזעקות

גלאי הצפה

גלאי הצפה אלחוטי
התראה במקרה של נזילה בבית ע"י התקשורת לטלפון


מחיר המוצר לא כולל מע"מ   260 ש"ח

מחיר המוצר כולל מע"מ           307 ש"חכתובת IP שלך: 34.229.151.87

mthsystems@gmail.com מתח מערכות, טלפקס: 077-5616557, נייד: 050-6845405 מייל
מתח מערכות |אודות |מוצרים |פרופיל חברה |טיפים ומאמרים |אזורי שירות |צור קשר. נט-סטייל אתרים בע"מ - בניית אתרים, פרסום בגוגל, קידום אתרים בגוגל
מתח מערכות מעניקה מגוון שירותי מיגון הבית ועבודות חשמל לקהל לקוחותיה. באתר זה תוכלו לקרוא, בין השאר, על אינטרקום מצלמה, התקנת אינטרקום, התקנת מצלמות אבטחה, תיקון אינטרקום, אזעקה אלחוטית, אזעקה, פלייסטיישן 3 , אזעקה לבית, עבודות חשמל , מצלמות אבטחה, חשמלאים, חשמלאי מוסמך, קבלן חשמל, קודן, אינטרקום, מצלמת אבטחה, מצלמות נסתרות, ספירת קהל, אזעקות, מצלמות אבטחה ip.
Copyright © 2001-2019 Net-style. All rights reserved.