לשאלות צרו קשר בטלפון: 050-6845405
                                050-7791091


חיפוש מוצר:
 
לקוחות מובחרים
 
4 מצלמות אבטחה כולל התקנה החל מ-3500ש"ח

אזעקה אלחוטית רק ב-1600 ש"ח

מערכות אינטרקום מתקדמות במחירי מבצע ....

!!!!חדש!!!!מערכת לספירת קהל במבצע מטורף

אזעקה

אזעקה קווית או אלחוטית?

אזעקה - למה צריכים אותה ?

האם חוויתם פריצה? האם קרו לכם בעבר מקרים לא נעימים ששיבשו את שגרת חייכם ואת השקט הנפשי שלכם? כיום, משפחות רבות אינן ממתינות להיווצרות מקרים כאלה אלא מזמינות התקנת אזעקה לבית, שתעניק להם שגרת חיים נורמלית ושקט נפשי. מערכת אזעקה ניתן להתקין בכל בית או משרד, והשאלה היא איזו מערכות אזעקה תתאים לכם ותהלום את הצרכים שלכם.

חוויה של פריצה הינה חוויה טראומטית וניתן לומר כי אזעקה טובה ואיכותית היא אזעקה שיש בכוחה למנוע כמעט כל פריצה או ניסיון חדירה לבית. אזעקה לבית בדרך כלל עובדת על גלאים שונים כמו גלאי נפח, גלאי קרן אקטיביים ועוד . כיצד בוחרים אזעקה טובה אשר מתאימה לצרכים? התשובה היא כי בעל מקצוע מיומן ידע להתאים את מערכת אזעקה לדיירי הבית.

אזעקה - מה הקריטריונים השונים לבחירתה

מספר החדרים בבית שלכם, מספר הכניסות והיציאות בבית, מיקומו של הבית או הדירה, מספר החלונות בו ועוד. ישנן מערכות אזעקה חוטית וישנה מערכת אזעקה קווית. באיזו כדאי לבחור? כדאי לדעת כי אזעקה קווית דורשת תשתית, וזו לא תמיד קיימת בכל בית. אזעקה אלחוטית לעומת זאת אינה דורשת תשתית וכל מה שדרוש הוא איש מקצוע מנוסה ומיומן שידע לתת את השירות הראוי ואף להציע שירות תיקונים להמשך.  

אזעקה - פתרון מוביל למיגון הבית

כאן המקום לציין כי אנשי מקצוע מיומנים לעיתים יוכלו להציע אף התקנה של מערכות אזעקה משולבת שחלקה אלחוטית וחלקה קווית. אם אתם בונים בית חדש, מומלץ מאוד לשלב בבנייה את התשתית לאזעקה. זה הזמן לקבוע איזה מקום דורש הגנה ואיזה מקום פחות רגיש בבית. חברה טובה להתקנת מערכות אזעקה הינה חברת מערכות מתח אשר לה ניסיון רב בהתקנת כל סוגי האזעקות.


אזעקה קווית


אזעקה אלחוטית

כתובת IP שלך: 34.229.151.87

mthsystems@gmail.com מתח מערכות, טלפקס: 077-5616557, נייד: 050-6845405 מייל
מתח מערכות |אודות |מוצרים |פרופיל חברה |טיפים ומאמרים |אזורי שירות |צור קשר. נט-סטייל אתרים בע"מ - בניית אתרים, פרסום בגוגל, קידום אתרים בגוגל
מתח מערכות מעניקה מגוון שירותי מיגון הבית ועבודות חשמל לקהל לקוחותיה. באתר זה תוכלו לקרוא, בין השאר, על אינטרקום מצלמה, התקנת אינטרקום, התקנת מצלמות אבטחה, תיקון אינטרקום, אזעקה אלחוטית, אזעקה, פלייסטיישן 3 , אזעקה לבית, עבודות חשמל , מצלמות אבטחה, חשמלאים, חשמלאי מוסמך, קבלן חשמל, קודן, אינטרקום, מצלמת אבטחה, מצלמות נסתרות, ספירת קהל, אזעקות, מצלמות אבטחה ip.
Copyright © 2001-2019 Net-style. All rights reserved.