לשאלות צרו קשר בטלפון: 050-6845405
                                050-7791091


חיפוש מוצר:
 
לקוחות מובחרים
 
4 מצלמות אבטחה כולל התקנה החל מ-3500ש"ח

אזעקה אלחוטית רק ב-1600 ש"ח

מערכות אינטרקום מתקדמות במחירי מבצע ....

!!!!חדש!!!!מערכת לספירת קהל במבצע מטורף

אזעקה לבית

אזעקה לבית: איך בוחרים מתקין?

מחפשים מתקין אזעקות? מאמר זה יתרכז  בשירותיו  של מתקין אזעקה לבית. החלפה או התקנה של אזעקה בדרך כלל דורשת איש מקצוע מקצועי. חשוב מאוד לעשות בחירה מושכלת של איש המקצוע. בחירה טובה תבטיח הן עבודה איכותית והן יסכון של כסף. הפסד כסף עלול להגרם כתוצאה מעבודה לא ראויה או לא בטוחה של איש המקצוע בתחום אזעקה לבית.

לעיתים יכול להגרם נזק בלתי הפיך כמו פגיעה כלשהי במערכת החשמל או במערכת אזעקה לבית אשר תחבל ביכולת עבודתה בעתיד. אם כך איך מוודאים כי התקנת מערכת אזעקה לבית עומדת בכל התקנים וכי אתם אכן עושים את הבחירה הטובה ביותר?

הקריטריונים הם אלה: כדאי לערוך חיפוש באתרים של מתקיני מערכת אזעקה לבית אך יחד עם זאת יש לדעת לסנן היטב את התכנים המופיעים בהם . אנו תמיד ממליצים לבקש המלצות מבעלי החברות אם הן לא מופיעות באתר. יש אשר מגדילים לעשות ומתקשרים אל הלקוחות המופיעים ברשימת הממליצים של המתקינים וזאת על מנת לוודא כי אכן ההמלצות אותנטיות. נקודה אחרונה היא המחיר.

אזעקה לבית - מחירים

מבדיקה קצרה שערכנו מסתבר כי קשת המחירים בשוק היא די רחבה. לכן כדאי להשוות היטב כל סעיף בהצעת המחיר ולראות מה הצעת המחיר כוללת. הצעת מחיר שתקבלו להתקנת מערכת אזעקה לבית תכלול בדרך כלל את האזעקה עצמה, אם תרצו לרכשה דרך המתקין, את ההתקנה , אביזרים נלווים אם יש צורך וכן תוכלו לקבל הצעה לאחזקה וטיפול . בחנו היטב את ההצעה וודאו שאתם סוגרים עסקה עם חברה שמחיריה אטרקטיביים מצד אחד, אך איכותיים . אל תוותרו על המקצועיות שכן שכרכם עלול לצאת בהפסדכם.

המלצה לסיכום, צרו קשר עם חברת מתח מערכות. זוהי חברה מקצועית אשר שירותיה איכותיים ויחיד עם זאת המחירים סבירים מאוד.

אנטי מאסק
אנטי מאסק
גלאי זעזועים
גלאי זעזועים
גלאי חיצוני גארד
גלאי חיצוני גארד
גלאי קרן
גלאי קרן
גלאי שבר זכוכית
גלאי שבר זכוכית
גלאי תיקרתי
גלאי תיקרתי
מגנט
מגנט
נפח חיצוני
נפח חיצוני
גלאי כספת
גלאי כספת
גלאי נפח
גלאי נפח
גלאי סורג
גלאי סורג
וילון
וילון

הקודם   1 2   הבא

אזעקה

אנטי מאסק

מכיל בתוכנת אנטי מסקינג הגורם לגלאי לפעול גם בזמן כיסויו של הגלאי
או ריסוסו (כהכנה לפריצה)
מחיר: 350 ₪ לא כולל מע"מכתובת IP שלך: 34.229.151.87

mthsystems@gmail.com מתח מערכות, טלפקס: 077-5616557, נייד: 050-6845405 מייל
מתח מערכות |אודות |מוצרים |פרופיל חברה |טיפים ומאמרים |אזורי שירות |צור קשר. נט-סטייל אתרים בע"מ - בניית אתרים, פרסום בגוגל, קידום אתרים בגוגל
מתח מערכות מעניקה מגוון שירותי מיגון הבית ועבודות חשמל לקהל לקוחותיה. באתר זה תוכלו לקרוא, בין השאר, על אינטרקום מצלמה, התקנת אינטרקום, התקנת מצלמות אבטחה, תיקון אינטרקום, אזעקה אלחוטית, אזעקה, פלייסטיישן 3 , אזעקה לבית, עבודות חשמל , מצלמות אבטחה, חשמלאים, חשמלאי מוסמך, קבלן חשמל, קודן, אינטרקום, מצלמת אבטחה, מצלמות נסתרות, ספירת קהל, אזעקות, מצלמות אבטחה ip.
Copyright © 2001-2019 Net-style. All rights reserved.